Biuletyn SpołTech

Chcemy, by dyskusja o rozwoju technologii cyfrowych była w większym stopniu dyskusją o społeczeństwie i jego potrzebach. Poprzez nasze prace analityczne i współpracę z siecią ekspertów chcemy zwrócić uwagę na zjawiska pomijane w debacie o technologii oraz lepiej zrozumieć szanse i zagrożenia związane z jej rozwojem w Polsce. Subskrybuj nasz biuletyn, by być na bieżąco z naszymi działaniami.

Jeśli jesteś zainteresowany/a współtworzeniem naszego projektu, napisz do Karoliny Szczepaniak.

Formularz rejestracyjny Biuletynu SpołTech:

Zapisz się

* pola wymagane

Biuletyn SpołTech rozsyłany jest za pośrednictwem platformy Mailchimp. Wyrażając zgodę na subskrypcje Biuletynu SpołTech, wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych przez platformę Mailchimp. Polityka prywatności Mailchimpa dostępna jest tutaj.

Klauzule Informacyjne

Podanie adresu email oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych w ramach newslettera „Biuletyn SpołTech: od Fundacji Centrum Cyfrowe. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Centrum Cyfrowe z siedzibą w Warszawie przy ul. Chmielnej 24/2. Twoje dane będą przetwarzane w celu wykonania zamówionej usługi oraz kierowania treści marketingowych w formie newslettera. Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Centrum Cyfrowe z siedzibą w Warszawie przy ul. Chmielnej 24/2. W razie zapisania się na newsletter Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania newslettera. Poznaj politykę prywatności Centrum Cyfrowego.

Projekt SpołTech – społeczny wymiar technologii został sfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.