Cyfrowe opowieści

24 marca

Imię i nazwisko Instytucja Temat wystąpienia
Marzena BłachUniwersytet PedagogicznyCyfrowy warsztat kulturoznawcy
Agnieszka KaczmarekMiejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Ostrowi MazowieckiejOSTROWIADA literacka – literatura, a nowoczesne technologie!
Irena ZalewskaZS nr 1 im. Mieszka I w Stargardzie; Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w StargardzieDobrze zaPROJEKTowana Szkoła 2021
Anna Walkowiak-OsowskaBiblioteka Publiczna w SwarzędzuGłusi czytelnicy w Bibliotece?
Anna Małczuk-WakulińskaInstytut Podstaw Informatyki Polskiej Akademii NaukDoświadczenie mentoringu dorosłych o różnorodnych kompetencjach cyfrowych na kursie OZE w bibliotece
Anna KrzakBiblioteka Jagiellońska/ Biblioteka I LO w KrakowieWykorzystanie zasobów biblioteki w promocji
Barbara Markowskafilia nr 5 Miejska Biblioteka Publiczna w SzczecinieBiblioteka dla klimatu

25 marca

Imię i nazwisko Instytucja Temat wystąpienia
Róża PomiecińskaPBP Książnica Pedagogiczna im. A. Parczewskiego w KaliszuCyfrowe opowieści bibliotekarki Róży, czyli krótko o tym, jak wykorzystać TIK w bibliotece
Anna Piwowarskabiblioteka w Szkole Podstawowej im. Jakuba Szelesta w Dębskiej WoliInnowacja w bibliotece szkolnej- od cyfrowych narzędzi po reklamę na podst. projektu, Historia jak żywa. Badacze regionu.
Alicja Toboła-Rynkiewicz
Kamila Kokot-Kanikuła
Biblioteka Politechniki GdańskiejCo biblioteka akademicka może dla Was zrobić?
Dorota ŻuchowskaXXIV LO w ŁodziBiblioteki, książki oraz materiały pisarskie w starożytnej Grecji i Rzymie w ujęciu dydaktycznym.
Katarzyna KaczmarekI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Złotowie – BibliotekaTIK w bibliotece
Anna Rozłucka-JankowskaBiblioteka Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w BaborowieBiblioteka szkolna – mały dom kultury, czyli o tym jak promować czytelnictwo w małej miejscowości.
Irena ZalewskaZS nr 1 w Stargardzie, PODN w Stargardzie15 lat z komiksem w Stargardzie – Powiatowy Konkurs na Komiks
lidia mirowska
Tytuł: lidia mirowska

Lidia Mirowska – metodyk, nauczyciel, trener. Certyfikowany metodyk zdalnego nauczania oraz e-nauczyciel. Mentorka kursu Otwarte zasoby edukacyjne w bibliotece SpołEd. Autorka scenariuszy i materiałów o cyfryzacji i e-learningu. Prowadzi warsztaty umiejętności interpersonalnych wykorzystując aktywne metody pracy z grupą. Jej zainteresowania krążą wokół OZE w sieci, TIK w edukacji, Design Thinking w pracy trenera oraz nowinek w pracy zdalnej.

unnamed (5)
Tytuł: unnamed (5)