Jadłonomia & Klub Komediowy – nowa odsłona znanych przepisów

Wszystkich miłośników kuchni polskiej oraz roślinnej, tych którzy gotują więcej lub mniej (a może chcieliby zdrowiej!) zapraszamy na spektakl online inspirowany najnowszą książką autorstwa Marty Dymek – „Jadłonomia po polsku”

Koniec z płaczem nad listami nieznanych składników. Marta Dymek pokazuje, że kuchnia roślinna może być prosta jak barszcz i równie smaczna co ruskie pierogi, a w starych książkach kucharskich można wyszperać niesamowite przepisy, techniki i porady – należy je po prostu pomysłowo “doprawić” ???

Tworząc swoje przepisy, Marta Dymek przekopała się przez stosy starych książek kucharskich dostępnych w domenie publicznej. W trakcie spektaklu opowie o procesie przyrządzania nowych przepisów i kulisach swoich poszukiwań, a Klub Komediowy zmieni jej historie w improwizowane na żywo, sceniczne haute cuisine (tudzież hell’s kitchen… wszystko zależy od proporcji absurdu, ciętej riposty i wyobraźni grających) ?.

Jak zyskać wiedzę, nie tracąc zdrowia_ Sposoby walki z medycznymi fake newsami webinar (4)
Tytuł: Jak zyskać wiedzę, nie tracąc zdrowia_ Sposoby walki z medycznymi fake newsami webinar (4)

⏱ Gdzie i kiedy?

Transmisję spektaklu zobaczycie na żywo 25 czerwca o 21.00:

? Wystąpią:

Michał Sufin, Bartosz Młynarski, Karolina Norkiewicz, Weronika Nockowska i Bartłomiej Magdziarz, gość specjalny: Marta Dymek – Jadłonomia

? #BezSpiny

Wydarzenie jest częścią kampanii #BezSpiny – chcemy Wam pokazać, że w Internecie znajdziecie niesamowite i całkiem darmowe materiały: książki, filmy, obrazy i zdjęcia. Bez spiny, moi drodzy – to wszystko legalne. Domena publiczna i licencje Creative Commons brzmią tajemniczo, ale wszystko Wam wytłumaczymy – prosto i zwięźle. Musicie tylko wejść na stronę: otwartakultura.org/bez-spiny

Organizatorzy: Fundacja Centrum Cyfrowe, Klub Komediowy