Warszawianki i warszawiacy – chodźcie na minispacery z Otwartym Kampusem!

Otwarty Kampus to strona internetowa, dzięki której odkryjesz na nowo Kampus Główny Uniwersytetu Warszawskiego. To przestrzeń nie tylko akademicka – Kampus jest miejscem otwartym i dostępnym dla każdego. Czy wiesz, że na Kampusie Głównym UW można smacznie zjeść, skserować dokumenty, nadać list i odpocząć w cieniu armaty?

W poniedziałek, 8 października 2018 inaugurujemy internetowy przewodnik po Kampusie stworzony przez studentki UW i Pracownię Otwierania Kultury dla mieszkańców i mieszkanek Warszawy.

Zapraszamy na sąsiedzkie rozmowy, uniwersytecki poczęstunek i minispacery, podczas których będzie można odkryć Kampus na nowo. Spotykamy się na placu przed Instytutem Kultury Polskiej, przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28.

Uniwersytet to nie tylko przestrzeń studiowania, ale także spędzania czasu. Otwieramy Kampus!

Tego samego dnia w Instytucie Kultury Polskiej będzie można zobaczyć wystawę zdjęć, video i słuchowisk, podsumowującą Projekt Powiśle.

Adres przewodnika Otwarty Kampus: www.ok.uw.edu.pl.

Strona powstała w ramach Projektu Powiśle, realizowanego przez studentki i zespół specjalizacji Animacja Kultury IKP UW, we współpracy z Pracownią Otwierania Kultury.

Otwarty Kampus_desktop_GIF
Tytuł: Otwarty Kampus_desktop_GIF
ccby
Autor: Tomek Głowacki

Więcej o stronie i procesie jej powstawania na blogu Pracowni Otwierania Kultury.